CREEK AUDIO | klasické Hi-Fi z UK

Zakladatelem a od roku 2004 opět 100% vlastníkem společnosti Creek Audio je Mike Creek. Creekova stará škola poctivého zvuku ctí tradice již od roku 1981 a právem je jméno Creek Audio spojováno s přívlastkem klasický britský Hi-Fi zvuk. Během těchto let Mike Creek získal za své výrobky mnoho ocenění nejen v rodné Anglii, ale také na mezinárodní scéně.

Aktuální nabídka Creek Audio je Evolution série řady 50 a 100, kde modely označené "A" jsou integrované zesilovače s možností volitelných vestavných modulů a karet za příplatek, jako jsou gramofonové předzesilovače, AM/FM RDS tuner anebo DAC/digitálně analogový převodník s USB, Bluetooth a FM tunerem. Modely "CD" nejsou pouze přehrávače, ale lze je využít i jako digitální předzesilovač a USB DAC s pěti digitálními vstupy, model 100CD navíc podporuje Bluetooth (nižší 50CD lze stejnou technologii dovybavit dodatečně za příplatek). Jako novinka jsou modely "P" - výkonové zesilovače v čistém designu, jehož 10mm přední panel z eloxovaného hliníku ve stříbrné či černé barvě je u všech modelů série Evolution.

Řadu Evolution doplňuje série OBH se samostatným gramofonovým předzesilovačem s nastavením pro MM/MC přenosku a sluchátkový zesilovač, který lze využít i jako předzesilovač pro stereo systém.


Výrazné zlevnění všech komponentů CREEK AUDIO!

Velmi zajímavá novinka! Nové příslušenství Power Amp Bridging Adaptor (popis v ceníku), které umožňuje použít výkonové zesilovače 50P nebo 100P v mono režimu. Toto můstkové zapojení zvedne výkon 200W u 50P, respektive 400W u zesilovače 100P. Kromě výkonu razantně zlepší prostorovost zvukové scény a dynamické provedení nahrávky, a to vše podpoří lepší kontrola. V této cenové kategorii jde o výjimečnou reprodukci!


K poslechu máme připraveny modely CREEK AUDIO Evolution 50CD, 50A, 50P, 100A. Na výběr je vždy varianta černá nebo stříbrná.
Přijďte si k nám tyto výborné a cenově dostupné komponenty poslechnout!

Pro dotazy na komponenty či objednání k poslechu, volejte na tel. číslo 724 081 703, pište na e-mail: info@hifihomeart.cz nebo přes náš formulář.