KEF | reprosoustavy

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.


Projděte si nový ceník KEF. Od listopadu nové barvy u oblíbeného modelu LS50 a LS50 Wireless. Dále velice zajímavé cenové zvýhodnění řady R a nové řady Q. Vše si můžete u nás ve studiu vyzkoušet, neváhejte se objednat k poslechu!


Po modelu KEF R700 máme ve studiu větší KEF R900. Opravdu už dospělé reprosoustavy a za cenu 91 980 Kč momentálně dost možná nejvyšší poměr cena / výkon na trhu. Přijďte si je poslechnout!


Nová řada KEF Q od listopadu za lepší cenu. V našem studiu máme k poslechu model KEF Q750. Specifikace všech modelů v ceníku.Pro dotazy na reprosoustavy či objednání k poslechu, volejte na tel. číslo 724 081 703, pište na e-mail: info@hifihomeart.cz nebo přes náš formulář.