TANNOY | reprosoustavy

Tannoy je jedna z nejstarších a nejprestižnějších audio značek vůbec. Počátky se datují až do roku 1926, kdy zakladatel společnosti, Guy Fountain, vytvořil spojení slov "Tantalum- Alloy", který byl základem jména světově proslulé značky: Tannoy. Dnešní Tannoy není pouze značka, kterou můžete najít u náročnějších Hi-Fi nadšenců napříč zeměkouli, ale také u velmi uznávaných audio instalací na celém světě. Například Opera House v Sydney, Palladium v Londýně, Hard Rock Hotel v Las Vegas, Atlantis Hotel Resort v Dubaji atd. Sídlo společnosti Tannoy se nachází ve Skotsku, nedaleko známého centra Glasgow, kde byla postavena základna v sedmdesátých letech minulého století. Vskutku, všechny Tannoy produkty se stále rodí od první myšlenky, přes vývoj k finální podobě v jejich anglické základně do dnes, stejně jako rozsáhla výroba části produkce, především vyšší modelové řady.

Pro ty, kteří hledají maximálně reálný hudební a filmový zvuk, je Tannoy nejlepší volbou.


Přijďte si poslechnout novinku od Tannoy. Znovuzrození řady Legacy, navazuje na reprosoustavy ze 70. let minulého století. Jsou opravdu nádherné! Jako jediné v ČR u nás ve studiu prostřední a nejvyrovnanější model Tannoy Legacy Cheviot. První recenze zde


Tannoy Mercury 7.4 Ligh Oak, do ceny 20 000 Kč, výborná koupě s příjemným reálným přednesem. Přijďte si je k nám poslechnout!
Pro dotazy na reprosoustavy či objednání k poslechu, volejte na tel. číslo 724 081 703, pište na e-mail: info@hifihomeart.cz nebo přes náš formulář.