aurender

aurender - korejský výrobce špičkových digitálních transportů pro USB D/A převodníky, ale také transport s D/A převodníkem integrovaným. Díky velkému množství modelů ve špičkové kvalitě, zřejmě nejlepší ve svém oboru. Klade důraz nejen na kvalitu zvuku, ale i na uživatelsky přívětivé prostředí, pro co nejpohodlnější ovládání přes Apple iPad. Nově jsou k dispozici na výběr tři barevné varianty vzhledu aplikace. Velikou výhodou je vnitřní disk různých velikostí podle potřeby uživatele. Druhý, rychlý SSD disk je tu pro načtení playlistu do paměti, což vede k dalšímu zlepšení kvality. Samozřejmostí je podpora všech obvyklých formátů včetně DSD a možnost využití streamovacích služeb jako je TIDAL v MQA kvalitě. Největší novinkou je model ACS10, určen uživatelům, kteří mají velkou sbírku CD a chtějí přejít na nejmodernější streamování. ACS10 s CD mechanikou ripuje CD a ukládá soubory na vnitřní disk ve špičkové kvalitě.

Neváhejte nás kontaktovat!

Ceny jsou pouze orientační. Při zájmu nás prosím kontaktujte a sdělíme vám cenu aktuální.

aurender A100 (2TB)  105 900 Kč

A100 je cenově příznivější přehrávač navazující na populární Aurender A10. Hudební přehrávač s vysoce výkonným digitálním analogovým převodníkem s podporou MQA, interní pevný disk 2 TB s mezipaměťí pevného disku 120 GB pro přehrávání. A100 je ideálním řešením pro ty, kteří nahrazují CD přehrávače nebo hledají jednoduchost a pohodlí v jednom balení. Optický vstup pro připojení například TV, SAT, ... Ovládání z aplikace pro iPad/iPad mini. Provedení černé a stříbrné


aurender N100H  (2TB)  74 900 Kč

Hudební server, síťový streamer a cachovací přehrávač digitální hudby v hlavních formátech - FLAC, WAV, DSF, .... Přehrávač cachuje hudbu na interním disku, z kterého vše přehrává. USB audio výstup má špičkové parametry a zajišťuje čistý signál. Pro připojení do sítě slouží Ethernet port. Ideální pro přehrávání hudby z interního disku 2TB nebo z NASu. Ovládání z aplikace pro iPad/iPad mini. Barva černá i stříbrná.


aurender N100H (2TB) + X725  139 900 Kč

Systém pro přehrávání digitální hudby složený z hudebního serveru a zesilovače s věstavěným DA převodníkem. Výkon zesilovače 2x100 W, 8 ohmů. Podpora služeb jako TIDAL, přehrávání internetových rádií, přehrávání hudby z interního disku nebo externího disku. Snadná instalace a obsluha. Optický dig. vstup pro připojení TV, SAT, .... Barva stříbrná.


aurender A10 (4TB)  149 900 Kč

Hudební server a cachovací přehrávač s analogovými výstupy. Integrovaný D/A převodník dual mono konstrukce. Vybaven 4TB interní kapacitou disku pro vaši hudbu a 120GB interním SSD pro cachování je A10 perfektní náhradou za CD/SACD přehrávač. Optický dig. vstup pro připojení například televize. Přehrává všechny hlavní hudební formáty včetně DSD. Ovládání je intuitivní pomocí aplikace ve vašem iPadu. MQA certifikovaný, TIDAL. Barva černá nebo stříbrná. 


aurender ACS10 (16TB)  162 900 Kč

Casheovací HD audio hudební server, streamer, CD ripper, Metadata editor s dual hhd úložištěm. USB audio výstup. Podporuje formáty až do 2xDXD (786/32) a DSD512 (nativně) a DSD256(DoP). Ethernet. Provedení v černé a stříbrné variantě. 


aurender N10 (8TB)  219 900 Kč

Hudební server, síťový streamer a cachovací přehrávač digitální hudby pro náročné posluchače. Přehrává všechny hlavní formáty jako FLAC, WAV, DSF, ... a je řízen z aplikace pro iPad/iPad mini. Disponuje dig. výstupy BNC, RCA, XLR, USB a optickým. Mimořádná péče je věnována eliminaci jitteru, stabilitě hodin a bezšumovému napájecímu zdroji. Barva černá nebo stříbrná. 


aurender W20 (12 TB)  474 900 Kč

Hudební server, ultimativní síťový streamer a cachovací přehrávač digitální hudby pro ty nejnáročnější posluchače. Přehrává všechny hlavní formáty jako FLAC, WAV, DSF, ... a je řízen z aplikace pro iPad/iPad mini. Disponuje dig. výstupy BNC, RCA, XLR, USB a optickým. Mimořádná péče je věnována eliminaci jitteru, stabilitě hodin a bezšumovému napájecímu zdroji. Interní disková kapacita 12TB. Vše je dotaženo do extrému. Barva černá nebo stříbrná.  


aurender A30 (10 TB) 479 900 Kč

A30 je vlajkovou lodí z řady digitálních hudebních přehrávačů. Stejně jako A10 a A100 je A30 ve své podstatě mezipaměťový hudební server / streamer a DAC s interním úložištěm a užovatelsky výborně zvládnutou aplikací Aurender Conductor. Aurender A30 také obsahuje plnou technologii dekodéru MQA, která vám umožňuje přehrávat zvukové soubory MQA s plným rozlišením, čímž poskytuje nejvyšší možnou kvalitu zvuku. To, co odlišuje A30 od ostatních, je čistý zvukový výkon a vyčerpávající sada funkcí. Aurender navrhl A30 jako komplexní digitální přístroj vašeho systému a poskytl užitečné funkce, které obvykle nejsou spojeny s typickým hudebním serverem. Funkce jako kopírování CD na vnitřní disk, vysoce kvalitní zesilovač sluchátek, interní úložiště 10 TB, ultraširoký barevný LCD displej a integrovaná softwarová sada nástrojů pro editaci metadat a správu knihoven. To vše a ještě mnohem více dělá z modelu A30 nový standard výkonu v komponentech digitálního zdroje typu vše v jednom. Barva černá nebo stříbrná.


Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.