aurender

aurender - korejský výrobce špičkových digitálních transportů pro USB D/A převodníky, ale také transport s D/A převodníkem integrovaným. Díky velkému množství modelů ve špičkové kvalitě, zřejmě nejlepší ve svém oboru. Klade důraz nejen na kvalitu zvuku, ale i na uživatelsky přívětivé prostředí, pro co nejpohodlnější ovládání přes Apple iPad. Velikou výhodou je vnitřní disk různých velikostí podle potřeby uživatele. Druhý, rychlý SSD disk je tu pro načtení playlistu do paměti, což vede k dalšímu zlepšení kvality. Samozřejmostí je podpora všech obvyklých formátů včetně DSD a možnost využití streamovacích služeb jako je TIDAL v MQA kvalitě. Největší novinkou je model ACS10, určen uživatelům, kteří mají velkou sbírku CD a chtějí přejít na nejmodernější streamování. ACS10 s CD mechanikou ripuje CD a ukládá soubory na vnitřní disk ve špičkové kvalitě.

K poslechu máme aurender A10, který funguje s vlastním D/A převodníkem i jako plnohodnotný High-Endový přehrávač.

Neváhejte nás kontaktovat!


Vybrané modely aurender. Celý sortiment v ceníku.


aurender N100H  (2TB)  77 500 Kč

Hudební server, síťový streamer a cachovací přehrávač digitální hudby v hlavních formátech - FLAC, WAV, DSF, .... Přehrávač cachuje hudbu na interním disku, z kterého vše přehrává. USB audio výstup má špičkové parametry a zajišťuje čistý signál. Pro připojení do sítě slouží Ethernet port. Ideální pro přehrávání hudby z interního disku 2TB nebo z NASu. Ovládání z aplikace pro iPad/iPad mini.


aurender N100H (2TB) + X725  146 990 Kč

Systém pro přehrávání digitální hudby složený z hudebního serveru a zesilovače s věstavěným DA převodníkem. Výkon zesilovače 2x100 W, 8 ohmů. Podpora služeb jako TIDAL, přehrávání internetových rádií, přehrávání hudby z interního disku nebo externího disku. Snadná instalace a obsluha. Optický dig. vstup pro připojení TV, SAT, .... Barva stříbrná.


aurender A10 (4TB)  157 990 Kč  k poslechu v Praze

Hudební server a cachovací přehrávač s analogovými výstupy. Integrovaný D/A převodník dual mono konstrukce. Vybaven 4TB interní kapacitou disku pro vaši hudbu a 120GB interním SSD pro cachování je A10 perfektní náhradou za CD/SACD přehrávač. Optický dig. vstup pro připojení například televize. Přehrává všechny hlavní hudební formáty včetně DSD. Ovládání je intuitivní pomocí aplikace ve vašem iPadu. MQA certifikovaný, TIDAL. Barva černá nebo stříbrná. 


aurender ACS10 (16TB) 172 200 Kč

Casheovací HD audio hudební server, streamer, CD ripper, Metadata editor s dual hhd úložištěm. USB audio výstup. Podporuje formáty až do 2xDXD (786/32) a DSD512 (nativně) a DSD256(DoP). Ethernet. Provedení v černé a stříbrné variantě. 


aurender N10 (8TB)  243 900 Kč

Hudební server, síťový streamer a cachovací přehrávač digitální hudby pro náročné posluchače. Přehrává všechny hlavní formáty jako FLAC, WAV, DSF, ... a je řízen z aplikace pro iPad/iPad mini. Disponuje dig. výstupy BNC, RCA, XLR, USB a optickým. Mimořádná péče je věnována eliminaci jitteru, stabilitě hodin a bezšumovému napájecímu zdroji. Barva černá nebo stříbrná. 


aurender W20  504 900 Kč

Hudební server, ultimativní síťový streamer a cachovací přehrávač digitální hudby pro ty nejnáročnější posluchače. Přehrává všechny hlavní formáty jako FLAC, WAV, DSF, ... a je řízen z aplikace pro iPad/iPad mini. Disponuje dig. výstupy BNC, RCA, XLR, USB a optickým. Mimořádná péče je věnována eliminaci jitteru, stabilitě hodin a bezšumovému napájecímu zdroji. Interní disková kapacita 12TB. Vše je dotaženo do extrému. Barva černá nebo stříbrná.  


Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.