BURMESTER | High-End audio

Legendární německý výrobce Burmester Audiosysteme již od roku 1977 produkuje High-End audio komponenty nepřekonané kvality. Od vývoje přes precizní ruční výrobu až po velmi pečlivou výstupní kontrolu (plně zátěžový jedno až dvoutýdenní test, poslechové testy a měřící protokoly) každého jednoho výrobku, probíhá pod jednou střechou berlínské továrny, sídla firmy Burmester, kde mimo jiné najdete i muzeum Burmester s celou jeho historii. Audio systémy Burmester jsou navrženy pro hudební milovníky se silným smyslem pro akustické i vizuální vnímání. Pro stávající i budoucí majitele komponentů Burmester je nadstandardní služba garance servisu na mnoho let, včetně seřízení přístroje dle výstupních měřících protokolů z archívu či upgrade přístroje dle novější technologií. Nelze opomenout divizi Burmester Automotive, která dodává kompletní audio systémy ozvučení pro automobily Bugatti Veyron, Porsche a Mercedes Benz.


Jediné reprosoustavy Burmester v České republice!
Nové a výborně hodnocené reprosoustavy BURMESTER B 18 k poslechu v našem studiu. Cena je 219 900 Kč


Úžasný integrovaný zesilovač BURMESTER 082. Utáhne veškeré reprosoustavy!


Integrovaný zesilovač Burmester 101 a CD přehrávač 102. Přijďte si poslechnout kompletní sestavu Burmester do našeho studia! Nyní vystavené komponenty za výborné ceny zde


Nově úžasný DA převodník BURMESTER 113. Tak nenápadný a plný kvalitní hudby! Recenze zde


Pro dotazy na komponenty či objednání k poslechu, volejte na tel. číslo 724 081 703, pište na e-mail: info@hifihomeart.cz nebo přes náš formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.