Creek Audio

Creek Audio - Zakladatelem a od roku 2004 opět 100% vlastníkem společnosti Creek Audio je Mike Creek. Creekova stará škola poctivého zvuku ctí tradice již od roku 1981 a právem je jméno Creek Audio spojováno s přívlastkem klasický britský Hi-Fi zvuk. Během těchto let Mike Creek získal za své výrobky mnoho ocenění nejen v rodné Anglii, ale také na mezinárodní scéně.

Aktuální nabídka Creek Audio je Evolution série řady 50 a 100, kde modely označené "A" jsou integrované zesilovače s možností volitelných vestavných modulů a karet za příplatek, jako jsou gramofonové předzesilovače, AM/FM RDS tuner anebo DAC/digitálně analogový převodník s USB, Bluetooth a FM tunerem. Modely "CD" nejsou pouze přehrávače, ale lze je využít i jako digitální předzesilovač a USB DAC s pěti digitálními vstupy, model 100CD navíc podporuje Bluetooth (nižší 50CD lze stejnou technologii dovybavit dodatečně za příplatek). Jako novinka jsou modely "P" - výkonové zesilovače v čistém designu, jehož 10mm přední panel z eloxovaného hliníku ve stříbrné či černé barvě je u všech modelů série Evolution.

Řadu Evolution doplňuje série OBH se samostatným gramofonovým předzesilovačem s nastavením pro MM/MC přenosku a sluchátkový zesilovač, který lze využít i jako předzesilovač pro stereo systém.


NOVÝ AKTUÁLNÍ CENÍK CREEK AUDIO!

Pro menší zájem ukončen prodej výkonového zesilovače Creek 50P. Nové gramofonové předzesilovače s výbornými hodnotami a skvělou cenou. Zlevnění vyšší řady Creek 100. Přijďte si k nám anglickou klasiku poslechnout!


Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.