KEF + BLUESOUND SET

KEF Q350

Výjimečné reproduktory řady Q excelují v omezených prostorech. Model Q350 poskytuje detailní přirozený zvuk s vysokou čistotou a pevnými basy.

"POSAĎTE SE KAMKOLIV" DÍKY UNI-Q REPRODUKTORU

Vrcholem nové řady Q je výškový měnič Uni-Q. Reproduktor je umístěn v akustickém středu středobasového reproduktoru, což přináší zvuk k posluchači z jednoho místa. Výsledkem je detailnější a přesnější trojrozměrný zvuk, který pokryje celou místnost. Tohoto efektu nelze dosáhnout s běžnými reproduktory. Široký rozptyl zvuku má dále na svědomí hvězdicový difuzor umístěný na špičce výškového reproduktoru.

NOVÝ DESIGN VÝŠKOVÉHO REPRODUKTORU

K optimalizaci vysoké čistoty zvuku byl Uni-Q reproduktor umístěn do středu kabinetu, tímto krokem se eliminují vnitřní nechtěné vibrace a zlepší se čistota a detail. Nové reproduktory mají otevřený prostor za tlumící trubicí výškového reproduktoru, to významně zlepšuje výkon na nižších výškách. V nové generaci byl vypuštěn blokovací kondenzátor na výhybce. Tím se zlepšil přechod zvuku mezi oběma systémy. Nová cívka s nízkým zkreslením ve frekvenční výhybce přispívá k čistším basům.

BASS-REFLEXOVÝ REZONÁTOR

Reproduktory využívají nově navržený nátrubek, jenž je umístěn v zadní části reproduktoru. Tímto se pak jasnost zvuku zlepšuje snížením úniku středního proudu přes port.

DOPORUČUJEME

  • Ideální vzdálenost mezi reprosoustavami 2 - 3 m
  • Umístit minimálně 25 cm od zadní zdi a nejlépe 1 m od boční zdi
  • Optimální výška je daná pozicí sedícího posluchače - nastavit výšku reprosoustavy tak, aby výškové měniče byly na úrovni uší posluchače
  • Natočení reprosoustavy směrem do středu místnosti - instalace na stojan, polici, regál

Popis: 2 pásmová bass-reflexová policová reprosoustava; 1 x 165 mm Uni-Q, 1 x 25 mm HF; 42 Hz (- 6 dB); 63 Hz-28 kHz (+/- 3 dB); dopor. zes. 15 - 120 W; 87 dB; 8 Ω; 358 x 210 x 306 mm; 7,6 kg / ks 

Barevná varianta: bílá, černá
Cena za pár: 13 980 Kč

Recenzi reprosoustav KEF Q350 si můžete přečíst zde


BLUESOUND POWERNODE 2i

Zcela nový síťový přehrávač hudby s vestavěným zesilovačem HybridDigitalTM - výkon 2x60W do 8 ohmů - podpora HD audia až do rozlišení 24bit/192kHz - přehrává hudbu z NAS (formáty MQA, FLAC, ALAC, AIFF, WAV, OGG, WMA, WMA-L, AAC a MP3), cloudových hudebních služeb (Tidal, Deezer, Spotify aj.) nebo internetová rádia z celého světa - připojení přes WiFi 802.11b/g/n nebo Gigabit Ethernet RJ45 - vestavěné rozhraní Bluetooth 4.0 AptX pro snadné přehrávání z mobilních zařízení - možnost vícezónového zapojení (až 64 zón/přehrávačů), systém lze snadno kdykoli rozšířit o další zařízení Bluesound - dotykový panel s podsvícením pro ovládání hlasitosti, přehrávání/pozastavení a přechodu vzad/vpřed na další skladbu na horní straně přehrávače - kompletní ovládání pomocí aplikace pro Android nebo iOS (česky), k dispozici též desktop aplikace pro Windows nebo OS X (anglicky) - IR senzor s funkcí učení pro snadné propojení s dálkovým ovladačem TV a vstupem pro externí IR senzor. - odstup signál/šum -110dB (A-weighted), celkové harmonické zkreslení 0,005% - vstupy: kombo vstup optický/analogový 3,5mm, USB typ A (FAT32 formátování) pro externí pevné disky a USB paměťová média, servisní USB mini typ B, IR sensor - výstupy: 2x repro terminál pro banánky nebo vidličky, subwoofer RCA, sluchátkový výstup 3,5 mm se samostatným zesilovačem, komunikační trigger 12V 3,5mm jack - rozměry 220 x 70 x 190 mm, hmotnost 1,72 kg - provedení v bílé nebo černé barvě se saténově matným povrchem.

Barevná varianta: bílá, černá
Cena: 22 990 Kč

Recenzi Bluesound Powernode 2i si můžete přečíst zde


Při zakoupení setu je cena:
32 990 Kč

Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.