KEF R11

Doporučená cena: 132 980 Kč


3-pásmová bass-reflexová podlahová reprosoustava která za svou cenu zaujme velkým zvukem, který se nápadně blíží vyšší řadě Reference a to za velice rozumnou cenu. Celá nová řada KEF R se velice povedla a svou neutrálností a reálností patří na špičku nynějšího Hi-Fi segmentu.
Kontaktujte nás, rádi vám tyto reprosoustavy předvedeme!

Technické parametry:

Velikost měničů:
4 x 165 mm LF, 1 x 125 mm MF, 1 x 25 mm HF

Frenvenční rozsah:
46 Hz - 28 kHz (30Hz - 50kHz / -6dB)

Doporučený výkon zesilovače:
15 - 300 W

Citlivost:
90 dB

Impedance:
8 Ω

Rozměry vč. terminálů:
1249 x 200 x 387 mm (bez podstavce) /  1296 x 311 x 387 mm (s podstavcem)

Hmotnost:
37,7 kg


Barevné varianty


Ostatní modely nové řady KEF R

KEF R7 Doporučujeme

85 980 Kč

Více zde

KEF R5

63 980 Kč

Více zde

KEF R3

41 980 Kč

Více zde

KEF R2c

26 490 Kč

Více zde

KEF R8a - Dolby Atmos

12 490 Kč

Více zde


JEDINÁ VĚC, KTERÁ ZŮSTALA
STEJNÁ, JE JMÉNO

Nová řada KEF R byla od základů kompletně přepracována. Desítky let zkušeností a neochvějná vášeň pro hudbu spojují vše dobré, co nová řada R obsahuje. Kombinuje inovace vyvozené z Referenční série s novými technologiemi na míru, aby ukázala, že přinese více detailů, hlubšího pochopení a většího vzrušení.

SÉRIE R

Řada R příchází se třemi sloupovými reprosoustavami a jednou regálovou ve velice kompaktním těle. Každá z reprosoustav nabízí nejjemnější zvuk, který KEF kdy dodal v této kategorii, nehledě na velikost poslechové místnosti a konfiguraci sestavy.

R ZAČÍNÁ U REFERENCE

Měřítkem, podle kterého jsou všechny reprosoustavy KEF posuzovány je řada Reference. Ta je plná špičkových technologických inovací. Tyto inovace jsou důsledkem pilného, tvůrčího výzkumu a vývoje, od nejlepších inženýrů v oboru. Nejlepší inovace však nezůstanou pouze určené "referenční" řadě, ale i nová řada R již přejímá mnoho technologií, materiálů a vývoje od vyšších Reference modelů.

POJĎTE CÍTIT HUDBU

Když chcete zapomenout na svět a jednoduše se nechat pohltit hudbou, řada R vám to dopřeje. Snaha KEF vyvíjet perfektní reprosoustavy trvá více než 50 let. Stejně jako vy, nechceme jen slyšet hudbu, chceme ji prožít, dostat se do ní a cítit se její součástí.

ZVUK JE SKUTEČNÝ PŘÍBĚH

Ve světě filmů, jsou nejlepší zvukový inženýři schopni vytvářet báječné zvukové pasáže a série R je lístkem pro získání toho nejlepšího z vašeho oblíbeného filmu. Přináší přirozený a konzistentní zvuk, nezbytný pro fenomenální vyobrazení prostoru i nejúžasnějších efektů ve filmové hudbě.

KEF doplňuje sérii R odpovídajícími subwoofery s výkonnými a řízenými basy. R8a jako nástěnný reproduktor, nebo použitý v domácím kině, který perfektně nahradí i stropní reproduktory pro Dolby Atmos.

KVALITNÍ ZVUK JE VELKÁ VĚDA

UNI-Q
Nejnovější řada R využívá novou 12. generaci legendárního systému Uni-Q, který byl navržen s využitím vlastních simulačních a analytických nástrojů společnosti KEF. Inženýři KEF byli schopni dramaticky snížit zabarvení reprodukce rezonancemi mezi jednotlivými prvky Uni-Q. Výsledný zvuk je čistší, přesnější a dělá zobrazení stereo prostoru mnohem uvěřitelnějším.

SHADOW FLARE

Odvozený přímo z Reference série. Stínová výplň je inovativní metodou snižování škodlivé difrakce (ohýbání) kabinetu pro jemné vysokofrekvenční signály. Shadow Flare je pečlivě profilovaný přechodový povrch, který rozšiřuje vlnovodový efekt Uni-Q. Výškový reproduktor již nemá zorné pole okrajů skříně a vytváří "oblast stínu" v místech, kde je největší potenciál pro difrakci. Výsledkem jsou výrazně vylepšené jemné detaily, zvláště pokud jde o jemné nuance smyčcových strun a perkusní zvuky.

BASOVÉ REPRODUKTORY

Bas je základem hudby. Vše je postaveno na něm a maximalizace basových výkonů je životně důležitým stavebním kamenem k nedotčenému zvuku. Basové měniče řady R jsou konstruovány pomocí dvoudílné konstrukce, na které je umístěn plytký vydutý hliníkový povrch, na vrcholu papírového kužele. Tato velká tuhost, kombinovaná s jedinečnou geometrií kužele, zajišťuje čistý pohyb pístu, který přináší úder a rychlost. K přesnému fungování tohoto špičkového měniče má KEF zcela nový design svého magnetového systému, aby vytvořil více vyrovnaného magnetického pole. Celkový výsledek je mnohem působivější.

VYZTUŽENÝ KABINET

Pevná stavba je nezbytná pro skvělý zvuk. Nová řada R využívá tlumené vrstvy s omezením. Tento systém využívá vnitřní uspořádání spojené se "ztrátovým" rozhraním a je vysoce efektivní při odstraňování nechtěných vibrací, které by jinak negativně měnily vaši hudbu.

NÁDHERNÝ DESIGN

Design řady R je nadčasový. Návrháři produktů společnosti KEF, se snaží vytvářet záměrně jednoduché a elegantní reprosoustavy. Ale forma následuje funkci. Takže zatímco řada R je tvořena akustickou technikou, všechny viditelné technické prvky jsou chytře skryty. Posluchač pak jen vnímá krásný a jednoduchý exteriér reprosoustav.

Řada R přichází s výběrem dvou elegantních lesklých povrchů nebo klasické dřevěné dýhy. Tyto povrchové úpravy mají mnohem hlubší smysl než jen klasickou barevnost: každý reproduktor má výhodu sladění tónů, výškáč, kužele měniče, nohy, hroty i logo KEF a barevně jsou sladěny do krásného celku.

MŘÍŽKY Z MIKROVLÁKNA

Řada R byla vytvořena tak, aby její přednes byl co nejreálnější s ochrannými řížkami i bez nich. Mřížky vyrobené z mikrovláken jsou první, které KEF použil a nejen, že vypadají krásně, ale mají také veliký vliv na výsledný zvuk. Všechny mřížky jsou ručně vyřezávané a jsou stlačeny za tepla z třinácti vrstev kompozitního materiálu. Mřížky také korespondují s jednotlivou barevností reprosoustav: šedá pro bílé provedení, hnědé pro ořech a černé pro černou variantu. Okraje mřížek jsou broušené podobně jako elegantní kožené výrobky a celkový efekt je téměř shodný s klasickým semišem.

Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.