KEF | reprosoustavy

Anglický výrobce KEF s více než padesátiletou tradicí má široký sortiment reprosoustav pro náročné i velice náročné posluchače a to jak v klasické podobě (soliterní provedení ozvučnice v různých úpravách), tak i ve vestavných (Ci - Custom installation) reproduktorech pro instalaci do zdi, stropu či připravených nábytkových stěn. V nabídce KEF "Ci" reproduktorů najdete rovněž ozvučení pod označením Ventura určené pro venkovní účely jako např. terasa, bazén, sauna, jachta apod.


Projděte si nový ceník! NOVINKA KEF R Series a menší LS50 Wireless s označením KEF LSX. Vše můžete za skvělé ceny zakoupit u nás ve studiu!

Nová řada KEF NEW MEDIA - bezdrátové systémy, reproduktory, sluchátka...


Nová řada R je tady a je designově velice povedená. Brzy v našem studiu! Více zde


KEF Reference 5 se slevou více než 100 000 Kč? Vystavený pár v provedení "blue ice white" čeká na Vás! Více zde


Kvaltiní sestava pro domácí kino řady KEF Q a nejnovější recenze pana Březiny zde


KEF LS50 Wireless

K poslechu ve studiu. Je obdivuhodné, jak malé regálovky vytvoří velký zvuk, kterému moc nechybí!

Maličké monitory LS50 od KEF se staly jedním z největších překvapení posledních let, protože za přátelskou cenu nabídly neuvěřitelně prokreslený zvuk s fantastickým prostorem - v blízkém poli a malých místnostech to jsou bez nadsázky jedny z nejlepších reprosoustav, které si můžete pořídit, pokud nehledáte extrémní bas. Nově pak KEF představil aktivní variantu tohoto modelu, vše co tak potřebujete k poslechu je vlastně dvojice zásuvek.
Více z recenze pana Březiny zde


Nová řada KEF Q za lepší cenu. V našem studiu máme k poslechu model KEF Q750, KEF Q350. Specifikace všech modelů v ceníku.Pro dotazy na reprosoustavy či objednání k poslechu, volejte na tel. číslo 724 081 703, pište na e-mail: info@hifihomeart.cz nebo přes náš formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.