KOETSU | gramofonové MC přenosky

Až mystické zahalení původu vzniku značky Koetsu je vryto hluboko v japonské kultuře. Zakladatel Yoshiaki Sugano je potomek významného japonského umělce Honami Koetsu ze 17. století. Dnes, značka Koetsu je pokračovatelem syna, Fumihiko Sugano, jehož speciální dlouhá příprava byla vedena k předání odkazu jeho otce. Sugano a jeho synové oživili umění a vytváří skutečná hudební díla!

Zvukově výjimečné Koetsu přenosky a jejich nezaměnitelný design přesahující hranice vědy a umění je možno objednat v základním provedení z hliníkového těla, dále z extra tvrdého dřeva (Rosewood/palisandr) v přírodním stavu i úpravou bezbarvého laku anebo japonským Urushi lakem, který nese prvky umění s tradičními postupy. Kolekci uzavírají klenoty, přenosky z řemeslně opracovaných drahokamů, včetně poloprůhledného nejtvrdšího a nejpevnějšího v rodině onyxu - Blue Lace Onyx, jehož produkce je omezena na dva kousky ročně.

Pro dotazy na komponenty či objednání k poslechu, volejte na tel. číslo 724 081 703, pište na e-mail: info@hifihomeart.cz nebo přes náš formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.