Lumin

LUMIN - Od výrobce Pixelmagic, dříve známou pro svůj skvělý audiofilský přehrávač digitálních souborů jménem Mediabox přichází na trh LUMIN. Jde o prvotřídní sítové přehrávače souborů FLAC, ALAC a DSD (SACD) a to až do maximální kvality. Firma PixelMagic se již od doby svého vzniku specializuje na vysoce kvalitní audio a video přehrávače a právě Lumin se od konce roku 2012 stal jejich vlajkovou lodí pro audifily toužící po sítovém přehrávači opravdu bez jakýchkoli kompromisů a to jak v kvalitě tak i ceně. Postupně příchází na trh také digitální transporty do D/A převodníků přes USB kabel, které nahradí méně pohodlné přehrávání hudby z počítače. Kvalita je špičková a ovládání velice pohodlné.


Lumin D2 - za cenu 56 990 Kč nemá konkurenci. Tady začíná pravý prožitek ze streamování hudby!


LUMIN T2! Náhrada za model T1 v novém těle s lepším zvukem, ale za méně peněz (116 990 Kč). USB výstup. Černá i stříbrná varianta. Neváhejte nás kontaktovat!


Nový digitální transport do D/A převodníků (streamer) LUMIN U1 mini, který snoubí kvalitu vyššího modelu U1 a technologie velice oblíbeného síťového přehrávače LUMIN D2. Cena 52 990 Kč. Zapůjčíme vám ho domu!


LUMIN U1 - dost možná nejlepší digitální transport do D/A převodníků!


Když digitální zdroj hudby, tak jedině LUMIN...

Přestože stále ještě není možno sehnat všechnu vaši hudbu v té nejvyšší kvalitě DSD (SACD), které umí přístroj jako témeř jediný přehrát nativně bez převodů, Lumin vám poskytne jedinečný zážitek i v případě použití hudby ve formátu FLAC/ALAC. Převzorkováním vstupního souboru na úrověň DSD je totiž dosaženo maximální možné kvality, kterou je třeba slyšet, aby tomu člověk opravdu uvěřil. A to je právě to nejlepší a nejdůležitější a vidíme v tom budoucnost přehrávání hudby. Lumin je vytvořen na přehrávání hudby, nemá žádný tuner, cd přehrávač nebo jiné vstupy z ruzných zařízení aby se mohl soustředit na to opravdu nejdůležitější - zvuk samotný. Tak jako máme gramofony pro naše kolekce vinylů, kazetové přehrávače pro kazety, cd přehrávače pro cd, tak nyní máme konečně opravdu prvotřídní síťový přehrávač pro vaši digitální sbírku.

Šasi Luminu je vyrobená z hliníku a opracovaná na CNC fréze. Vevnitř je oddělena digitální a analogová část. Rovněž je vše navrženo tak, aby šasi fungovala jako Faradayova klec a tudíž byl přístroj imunní vůči rušení. Ze stejných důvodů je použit k napájení externí zdroj s dvěmi oddělenými obvody který je se samotným přehrávačem spojen speciálním odstíněným kabelem.

Celý přístoj je ovladán přes speciální aplikaci na iPadu, jde však použít i jiné UPNP aplikace (například i ty vytvořené pro přehrávač Linn).

Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.