NORDOST | High-End kabely, síťové filtrace, zemnící jednotky

Nordost je přední výrobce audio kabelů a příslušenství v oblasti hifi elektroniky. V roce 1991 prvně zhotovil a definoval převratné ploché audio kabely, ve kterých byly použity vodiče s unikátním procesem a konstrukce původně vyvinuté pro letecký a kosmický průmysl. Během posledních dvou dekád Nordost dospěl a jeho dnes široká produkce tvoří špičku v technickém vývoji nejen audio kabelů, ale také napájecích kabelů, video kabelů a v neposlední řadě i příslušenství pro rezonanční kontrolu vašeho hifi zařízení. Nordost je hrdý, každý jeden z jeho kabelů je rukodělné výroby ve Spojených státech (Massachusetts) a servírován do více než 70 zemí světa.

Zkuste spojení vaší audio-video sestavy, které jste dosud neslyšeli a neviděli.

Nový ceník NORDOST. Přijďte si tyto výjimečné kabely k nám vyzkoušet, popřípadě zapůjčit domů k Vaší sestavě, rozdíl poznáte hned po prvních tónech!


Ve studiu modely White Lightning, Blue Heaven, Red Dawn, Heimdall 2, Frey 2.
Síťová lišta QB8mkII.


Novinka z výstavy HIGH END MNICHOV 2017, zemnící jednotky NORDOST QKORE


NORDOST FREY 2 k poslechu ve studiu. Tady začíná skutečný zážitek z hudby!Pro dotazy na produkty Nordost či objednání k poslechu, volejte na tel. číslo 724 081 703, pište na e-mail: info@hifihomeart.cz nebo přes náš formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.