NOVINKY / AKCE

Špičková regálová reprosoustava z nejvyšší řady Quadral Aurum - Sedan 9. Nyní máte možnost vyzkoušení. Na svou velikost hrají jako sloupové repro s krásným prostorem. Kontaktujte nás!Nově u nás zakoupíte Hi-Fi komponenty anglické značky EXPOSURE. Výrobce skutečných hudebních zážitků!


Přijďte na pravidelnou výstavu Audio Video Show Praha. K poslechu budou špičkové komponenty. Napřiklad úžasné reprosoustavy FYNE AUDIO F1-12, nový síťový přehrávač LINDEMANN SOURCE a mnoho dalšího!


Nové nejvyšší komponenty Lindemann Audio. Vylepšený síťový přehrávač a doplňující výkonové zesilovače. Vyzkoušejte si špičkový přehrávač u vás doma na vaší sestavě.

Ceny EISA! KEF bobuje hned ve dvou kategoriích. High-End reprosoustavy KEF R11 a aktivní monitory KEF LSX.Na českém trhu nové reprosoustavy FYNE Audio ze Skotska.

NOVINKA! TANNOY Autograph Mini GR mkll


LUMIN U1 - dost možná nejlepší digitální transport do D/A převodníků!


Úžasný D/A převodník BURMESTER 113. Tak nenápadný a plný kvalitní hudby! Recenze zde


Přijďte si vyzkoušet a přesvědčit se o vlivu audio kabelů NORDOST na celkovou kvalitu sestavy. K dispozici máme různé modely od základních, až po špičkový TYR 2. Rozdíl poznáte hned po prvních tónech!


KEF LS50 Wireless "Nocture" by Marcel Wanders!