Novinky / Akce

S jarem přichází i dobrá nálada. Proto jsme pro Vás připravili do konce dubna slevu 10 % na všechny komponenty našeho studia. Neváhejte se objednat k poslechu!Přijďte se přesvědčit o vlivu audio kabelů NORDOST na celkovou kvalitu sestavy. K dispozici máme různé modely od základního NORDOST WHITE LIGHTNING, až po špičkový NORDOST FREY 2. Rozdíl poznáte hned po prvních tónech!Elegantní sestava reprosoustav KEF Q350 a all-in-one přehrávače Bluesound Powernode 2 k poslechu a za zvýhodněnou cenu!
KEF LS50 Wireless "Nocture" by Marcel Wanders v našem studiu k poslechu!


Novinka v našem studiu. Precizní německé reprosoustavy i Hi-Fi komponenty QUADRAL.
Přijďte si poslechnout sloupky Quadral Chromium Style 6 a už dospělé Quadral Platinum+ seven!


Muzikální anglická značka REGA. K poslechu gramofony Planar 3, Planar 6 s externím PSU napájením. Na svou cenu excelentní integrovaný zesilovač Rega Brio, CD přehrávač Rega Apollo. Gramofonové předzesilovače Fono MM a Fono MC. Přijďte si tuto anglickou klasiku poslechnout!
Recenze komponentů Accuphase v magazínu Hi-Fi Voice zde:
Accuphase E-470 / Accuphase DP-560 / Accuphase C-2450 + A-47 / Accuphase DP-430 / Accuphase E-270


LINDEMANN MUSICBOOK. Excelentní DA převodník v různých modifikacích. Nejvyšší multizdrojový model Lindemann musicbook:25 DSD k poslechu v našem studiu. V elegantním těle najdete DA převodník, Streamer, CD přehrávač, Analogový předzesilovač. Možnost připojení například gramofonu díky analogovému vstupu. S vlastním koncovým zesilovačem tvoří komplexní audio systém bez žádného omezení! Přijďte si ho vyzkoušet!