Externí poslechové studio v Praze

Nyní  máte možnost návštívit naše externí poslechové studio v Praze. K prezentaci zde máme vybrané značky z našeho sortimentu. Jedná se hlavně o High-Endové komponenty a celé sestavy značek Accuphase, Burmester, Avid, KEF, FYNE Audio se špičkovou kabeláží Nordost.

Neváhejte se objednat! Dopravu a instalaci máte od nás v Praze a blízkém okolí zdarma!

Burmester

Kompletní sestava děleného zesilovače Burmester 088 + 911 a špičkový CD přehrávač 089 s reprosoustavami Burmester B 18. Dále dostupnější modely Burmester 101 a 102, které tvoří výborný set integrovaného zesilovače a CD přehrávače. Špičkový zvuk a design od německé legendy.

Accuphase + FYNE Audio

Legendární japonský výrobce High-Endových komponentů ve zlatavé barvě a nová značka reprosoustav ze Skotska. Výborná kombinace jak na poslech, tak na pohled. Modely Accuphase A-47, DP-430, C-2150. FYNE Audio F702!

Kompletní nová řada KEF R Series

Nová řada KEF R se opravdu povedla. Od základního modelu R3 až po excelentní a svým zvukem velké R11 můžete slyšet v Praze. Vybere si každý a jednoduchý design zapadne do každého interiéru.

Avid

Avid jsou anglické gramofony krásného vzhledu a hlavně se špičkovým analogovým zvukem. Už základní model má výtečné zpracování a vyvážený zvuk. Máte možnost poslechnout model Diva II SP a vrcholný Acutus. Takto jste hudbu z gramofonu ještě neslyšeli...

Nordost

Nordost - americké kabely a příslušenství, které vám pozvednou audio sestavu do reálného přednesu s výbornou muzikálností. Repro kabel TYR 2, síťové doplňky i výborně fungující podložky pod komponenty, máte možnost zažít v Praze. Rozdíl je slyšet na první poslech!

Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.