Quadral

Quadral - společnost vyvíjející, projektující a vyrábějící reprosoustavy. To, co Quadral dělá, dělá nejlépe jak je to jen možné a již několik desetiletí má s touto činností zkušenosti. Při využívání fyzikálních zákonů trpělivě a citlivě rozvíjí to, co je dobré a díky tomu dociluje excelentních výsledků. Již od samého počátku Quadral reprezentoval technickou vynalézavost vedoucí k výsledkům, které je rozhodně možné slyšet a vnímat. Vzhled reprosoustav Quadral je harmonicky adaptovatelný do každého druhu obývacích místností, což ostatně sami vidíte. Reprosoustavy quadral přinášejí pravdivý, reálný zážitek z hudebního díla v té nejvyšší zvukové kvalitě. Firmu Quadral baví hledat a nacházet audiofilní zvuk, tak dokonalý, aby byl nejblíže originálu. K vývoji a výrobě každé reprosoustavy přistupuje s maximálním nasazením a zápalem pro věc. Quadral se také pustil do vývoje a výroby vlastní elektroniky, tudíž si dnes můžete užívat kompletní sestavy Hi-Fi ve výborné kvalitě i designu s ruční výrobou v Německu.


Špičková regálová reprosoustava z nejvyšší řady Quadral Aurum - Sedan 9. Nyní máte možnost vyzkoušení. Na svou velikost hrají jako sloupové repro s krásným prostorem. Kontaktujte nás!Aktivní přenosná reprosoustava QUDARAL BREEZE ONE a QUADRAL BREEZE TWO je jedinečný společních na zahradní párty i na výlety!


Quadral Chromium Style 6. Elegantní a velice skladné reprosoustavy s velkým zvukem!


Integrovaný zesilovač s možností streamovat hudbu Quadral Aurum A 10 S!Filosofie

Jsou všechny reprosoustavy zaměnitelné nebo jsou mezi nimi drobné rozdíly?? Quadral je přesvědčen, že mezi reprosoustavami jsou výrazné rozdíly, ať již z důvodu jiných technických návrhů, odlišného vzhledu nebo ve schopnosti reprodukovat věrně zvuk. Ale co doopravdy odlišuje reprosoustavy quadral od těch ostatních?

Technický vývoj

Reprosoustavy quadral jsou navrhovány tak, aby je byl schopen správně rozezvučit každý kvalitnější zesilovač, tedy jinak řečeno, aby byly připojitelné ke každému domácímu audiosystému. Základem každého vývoje není jen to, aby bylo dosaženo dokonalé reprodukce každého individuálního detailu v hudbě, ale také aby byly minimalizovány všechny slabé stránky v reprodukci zvuku - pochopitelně v relacích k cenové kategorii. Cílem není jen harmonizovat reprosoustavy s každým hudebním systémem, ale také s každým hudebním žánrem. Kvalita a životnost použitých materiálů jsou nejdůležitější faktory při volbě jednotlivých součástí reprosoustav.

Naší filozofií je, aby nejen modely z nejvyšší cenové kategorie měly užitek ze špičkových technologií quadral. Tyto technologie jsou proto běžně implementovány i do standardních produktů Quadral. Jde například o RiCom výškové reproduktory, membrány ALTIMA či grafitem pokryté laminátové membrány, tlakové komory basových měničů, atd.

Design

Reprosoustavy musí vzhledově působit jako přirozená součást různých interiérů a současně i již existujících akustických systémů různého původu. Proto velké množství produktů quadral má povrchovou úpravu v neutrální černé. Modely z vyšších skupin pak dostaly do vínku další barvy, včetně dýhování z přírodního dřeva různých odstínů a barev. Stylem Quadral je preferovat mainstream před avantgardními designovými výstřelky. Jsme si jisti, že správnou cestou vývoje je klasický, nadčasový vzhled včetně ušlechtilých povrchových úprav. Volbu velmi kvalitních materiálů a maximálně pečlivé dílenské zpracování s dokonalou pozorností ke každému detailu považujeme za ten nejlepší přístup k věci.

Zvuk

Středobodem vývoje reprosoustav quadral není maximální hlasitost, ale pečlivě reprodukovaný zvuk a rozsáhlá kompatibilita při kombinaci s dostupnými zesilovači. To znamená dokonalá zvuková neutralita, preciznost a dynamika, smysl pro každý sebemenší detail hudby. Reprosoustavy quadral vždy poskytují maximální poslechový zážitek ze všech dostupných systémů a ve všech kombinacích komponentů.

Pochopitelně elektronické vlastnosti mnoha prodávaných komponentů odráží odlišnou výrobní filozofii ale reprosoustavy Quadral jsou pečlivě vyladěny tak, aby odpovídaly akustickým charakteristikám běžných obývacích prostor. Jinými slovy jsou určeny pro místnosti o rozloze 15 až 50 m² a výšce od 2,2 do 3 m. Pochopitelně běžně zařízených koberci, závěsy, dřevěným a čalouněným nábytkem. Naším zájmem je, abyste se ve svém domově mohli těšit reprosoustavami Quadral po velmi dlouhou dobu.


Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.