Rega

Společnost Rega - výrobce audio zařízení se sídlem ve Velké Británii. Byla založena již v roce 1973. Název společnosti byl vytvořen z iniciálů jeho dvou zakladatelů (RElph & GAndy). Rega je všeobecně známa pro své výborné a uživatelsky jednoduché gramofony, s kterými sbírá ocenění nejen v Anglii, ale i po celém světě. V roce 1991 Rega přichází na trh se zesilovači Elex a Elicit a postupně vyvíjí i ostatní elektroniku (CD přehrávače, DA převodníky, reprosoustavy atd.). Rega má v současné době výrobní a skladové prostory o rozloze 30 000 metrů čtverečních v Southend-on-Sea, Essex, UK - východně od Londýna. Má přes 110 zaměstanců. Vyváží do více než 42 zemí a nabízí zhruba 40 produktů. Veškeré součástky si vyrábí v továrně v Anglii a z velké části ruční výrobou. Ze svého přesvědčení nikdy moc neinvestovala do reklamy, o to více jdou velké finanční prostředky do vývoje.

Rega je jedna z nejstarších klasických výrobců Hi-Fi a jejich dnes již kompletní audio sestavy svou muzikálností dostanou nejednoho milovníka hudby.
Sestava gramofonu Rega Planar 3, Integrovaného zesilovače Rega Brio a CD přehrávače Rega Apollo. Gramofonové předzesilovače Rega Fono MC a MM.


Rega Planar 6 s MC přenoskou Ania. Oceněn jako nejlepší gramofon na WHAT HIFI? Award pro rok 2017!Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.