SENNHEISER AMBEO

Špičkový soundbar  Sennheiser AMBEO

Doporučená cena: 65 000 Kč


Soundbary se stávají nezbytným doplňkem rozměrných televizních displejů. Ve vizuálně strohém, minimalistickém designu i rozměru soundbaru Sennheiser AMBEO se ukrývá neuvěřitelně rozměrný a efektní zvuk. Rozměrný frekvenčně i prostorově.

Dokonalý obraz musí být doprovázen vynikajícím zvukem. Barevný, detailní a především prostorový zvuk soundbaru Sennheiser AMBEO překvapí přesnou definicí vícedimenzionálního vykreslení prostoru. V případě tohoto pokročilého modelu soundbaru hraje mimořádnou úlohu nejen rozlišení vpravo, vlevo, vpředu a vzadu, ale dokonce i nahoře a dole. K dotvoření neuvěřitelně podrobného 4K (nebo 8K) obrazu se tedy připojí i stejně přirozený 3D zvuk. Představte si dialog v autě, na které prší. Rozhovor je ozvláštněn zcela reálným zvukem dopadajících kapek na střechu vozidla, které znějí tak dokonale nad vámi, že začnete pozorovat strop obýváku, kudy to protéká. Klasické akční "prolétající" efekty jsou dotaženy do "8K" akustické dokonalosti. Sennheiser AMBEO soundbar posunuje hranice vnímání nahrávky směrem k reálnému zvuku tak, že splývají. Ve výbavě je i velmi kvalitní mikrofon pro počáteční jednorázovou automatickou funkci kalibrace. Dokonalý prostorový efekt a úžasnou barevnost získáte bez složitého nastavování. Bude přesně propočítán a nastaven pro vaše oblíbené místo při sledování filmů, sportovních přenosů i koncertů. AMBEO soundbar je kompatibilní s Dolby Atmos, MPEG-H a DTS:X. Díky své Upmix Technology je také schopen vytvořit z klasického sterea udivující 5.1 efektní zvuk. Tento high-tech soundbar nabízí pět různých přednastavení: film, hudba, sport, zprávy a neutrální nastavení.

Sennheiser AMBEO soundbar poskytuje nadstandardní konektivitu pomocí Google Chromecast, Bluetooth a HDMI eARC/CEC. Konektivita zahrnuje i tři HDMI vstupy, optický audio port a AUX (RCA) input. Nastavení a provoz pak kontrolujete na dálkovém ovladači nebo pomocí Sennheiser Smart Control App pro iOS i Android, na svém mobilu či jiném smart zařízení. Kromě tří stupňů úrovně efektů, zde máte další špičkové možnosti personalizace zvuku. Do štíhlé ležící ozvučnice je zakomponováno 13 reproduktorů - šest basových s dlouhým chodem membrány o průměru 102 mm, pět výškových o rozměrech 25,4 mm a dvou vzhůru hrajících s membránou o průměru 89 mm. Frekvenční rozsah je 30 Hz (-3dB) až 20,000 Hz. Základem zvukových kouzel je však sofistikovaná technologie vyvinutá ve spolupráci se světově uznávaným Fraunhoferovým institutem (mimo jiné původce kodeku MP3). Dokonalá a časově přesná kombinace fázových posunů a dalších akustických úprav umisťuje prostorový zvuk z této jediné reprosoustavy na kterékoli místo poslechové místnosti, tak, že máte pocit, že veškeré akce probíhají v kulovém prostoru, 360° okolo vás a znějí přirozeně ze všech stran směrem k vám. Reálný prostor dokonale přesného zvuku navozuje vjem živého dění.

Vlastnosti

  • Špičkový mikrofon pro přesnou analýzu vašeho poslechového prostoru
  • 3D nahrávky jsou reprodukovány v realistické dokonalosti
  • Kompatibilita s Dolby Atmos, MPEG-H a DTS:X
  • Upmix technology vytvoří prostorový zvuk 5.1 i ze stereofonní nahrávky
  • Vysoce kvalitní reproduktory poskytující špičkový Sennheiser zvuk
  • Vysoce funkční elektronika zaručuje dokonalé efekty v každém prostředí

Audio vstup: 3x HDMI In (v2.0a), 1x HDMI Out (eARC, v2.0a), Optical, Aux-In, Bluetooth, Google ChromeCast, UPnP
Kodek: Dolby Atmos, MPEG-H, DTS:X
Hmotnost: 18,5 kg
Verze Bluetooth: 4.0
Frekvenční rozsah: 30 Hz - 20 KHz (-3dB)
Rozměry: 126,56 cm (L) x 17,1 cm (D) x 13,44 cm (H)


Pro ještě větší zážitek z hudby i filmu doporučujeme soundbar AMBEO zkombinovat s jedním z výborných subwooferů KEF (Kube 8b, Kube 10b, Kube 12b, KF92). Pro cenu jednotlivých kombinací nás prosím kontaktujte.

Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář. Případně soundbar objednat.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.