Sony

SONY - Základem "opravdového domácího kina" je především projektor schopný odpovídajícím způsobem osvítit velkou plochu projekčního plátna v co nejvyšším rozlišení a s věrným barevným podáním.

Projektory SONY zaručují obrazovou kvalitu napříč všemi velikostmi zobrazení. Jsou to špičkové, kvalitní a stylové projektory pro vaše domácí kino. V nabídce jsou projektory klasické i projektory s projekcí na velmi krátkou vzdálenost ("short throw") pracující s rozlišením True 4K a Full HD. Snadno tedy najdete projektor, který bude plně vyhovovat vašim potřebám. Projektory mají různé světelné zdroje včetně těch nejmodernějších - laserových. Všechny projektory jsou konstruovány s ohledem na úspornost a šetrnost k životnímu prostředí. Samozřejmostí je kompatibilita se širokým výběrem vstupních formátů, oprava geometrie a pod.

Užijte si v domácích podmínkách projekci s nativním rozlišením 4K jako v kině, tedy počtem obrazových bodů čtyřikrát lepším než Full HD, s dynamickým kontrastním poměrem více než 200.000:1 a se světelným tokem od 1.500 lumenů více...

Zaujal Vás některý projektor? Máte zájem o domácí kino? Poradíme a naceníme dle Vašich požadavků!Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.