Tannoy

Tannoy je jedna z nejstarších a nejprestižnějších audio značek vůbec. Počátky se datují až do roku 1926, kdy zakladatel společnosti, Guy Fountain, vytvořil spojení slov "Tantalum- Alloy", který byl základem jména světově proslulé značky: Tannoy. Dnešní Tannoy není pouze značka, kterou můžete najít u náročnějších Hi-Fi nadšenců napříč zeměkouli, ale také u velmi uznávaných audio instalací na celém světě. Například Opera House v Sydney, Palladium v Londýně, Hard Rock Hotel v Las Vegas, Atlantis Hotel Resort v Dubaji atd. Sídlo společnosti Tannoy se nachází ve Skotsku, nedaleko známého centra Glasgow, kde byla postavena základna v sedmdesátých letech minulého století. Vskutku, všechny Tannoy produkty se stále rodí od první myšlenky, přes vývoj k finální podobě v jejich anglické základně do dnes, stejně jako rozsáhla výroba části produkce, především vyšší modelové řady.

Pro ty, kteří hledají maximálně reálný hudební a filmový zvuk, je Tannoy nejlepší volbou.


NOVINKA! TANNOY Autograph Mini GR mkll - je nová verze repliky legendární reprosoustavy Autograph, zmenšené a velmi autentické provedení původně vyráběného modelu v padesátých letech minulého století, který byl v audiosvětě po celou dobu proslulým. Cena je 49 980 Kč.


Znovuzrození řady Legacy, navazuje na reprosoustavy ze 70. let minulého století. Jsou opravdu nádherné! Nejvyrovnanější model Tannoy Legacy Cheviot. Recenze zde


Tannoy Revolution XT 8F nově i v provedení do moderních interiérů - černý a bílý vysoký lesk. Stávající barevné varianty dark walnut a medium oak zlevnily na cenu 46 980 Kč za pár! Barevné varianty platí pro celou řadu Tannoy Revolution!


Tannoy Mercury 7.4 Ligh Oak, do ceny 20 000 Kč, výborná koupě s příjemným reálným přednesem.
Zde nám můžete napsat svůj dotaz přes formulář.

Odesláním tohoto formuláře poskytujete a souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle platné legislativy.